Jeżeli frapuje Cię życie z dala od miejskiego zgiełku.

Jeśli intryguje Cię życie daleko od miejskiego tłumu to moja propozycja jest odpowiednia dla Ciebie. Proponuję Ci nowiusieńkie mieszkanie znajdujące się na obrzeżach miejskiej aglomeracji. Cisza, spokój, kontakt z naturą. Jeżeli uwielbiasz spokój, niewątpliwie przypadnie Ci do gustu. Najważniejszym wyróżnikiem tego umiejscowienia jest również to, że wszędzie będziemy mieli bliziutko.

Co do mieszkania, tak jak już powiedziałem – nieruchomość jest nowa. Dokładnie to samo tyczy się wszystkich mebli znajdujących się w środku mieszkania, nie ma mowy o jakichkolwiek śladach użytkowania. Całość to duża kuchnia, pięć dużych pokoi, duży salon, 2 łazienki oraz sypialnia z olbrzymim łóżkiem małżeńskim. Można powiedzieć, że jest to nieruchomość odpowiednia dla małżeństwa ,które ma dzieci.

W przypadku gdyby byli Państwo zainteresowani zobaczeniem całego mieszkania osobiście, zapraszam do kontaktu. Niewątpliwie ustalimy odpowiedni termin dla obu stron. Jeśli chodzi o wszelkie płatności to jestem oczywiście elastyczny, szczegóły w trakcie spotkania. Niemniej musicie pamiętać, iż cena zamieszczona w naszym ogłoszeniu nie podlega nawet najmniejszej negocjacji.

Więcej: sprzedam nieruchomość

You may also like...